Trouw aan de erfenis van een keldermeester die zich in 1921 in Luxemburg vestigde, combineert deze halfdroge wijn zachtheid en frisheid met een vleugje bloemige complexiteit. Hij wordt volgens de traditionele methode bereid en valt in de smaak door zijn rondheid en toegankelijkheid, perfect voor gezellige momenten of niet al te zoete desserts.
Deze crémant rosé, ontstaan uit de durf van een keldermeester die zich in 1921 aan de oevers van de Moezel vestigde, belichaamt het erfgoed en de unieke knowhow van Bernard-Massard. Hij is uitsluitend gemaakt van pinot noir en dankt zijn evenwicht aan assemblages van basiswijnen die zijn geselecteerd uit verschillende terroirs, voor uitzonderlijke bubbels die frisheid en complexiteit combineren.
De "Cuvée Écusson" is de parel van Bernard-Massard. Ze werd samengesteld uit de beste pinot blancs, pinot noirs en rieslings en er werd bovendien een grote hoeveelheid chardonnay aan de blend toegevoegd, die zorgt voor haar elegantie en finesse. Ze onderging een 2-jarige rijping in de kelders te Grevenmacher.
-10,00 %Deze klassieke 'traditionele methode' bestaat uit wijnen die uitsluitend met biologische druiven worden gemaakt. Aan deze basiswijn wordt vervolgens een 'liqueur de tirage' toegevoegd, op basis van wijnen, suiker en biologische gisten, die bedoeld is om de tweede gisting in de fles en de bruisende werking op gang te brengen. Na een lange rijpingstijd wordt elke fles 'geroerd' om het gistbezinksel in de hals te concentreren en eruit te halen. Ten slotte wordt de fles afgesloten met een kurk die wordt gemuseeld en afgedekt.
Deze ‘Crémant de Luxembourg’ is speciaal ontworpen om de honderdste verjaardag van het gerenommeerde huis Bernard-Massard te vieren. Dit is een uitzonderlijke cuvée gemaakt van druiven van de beste percelen van de Moezel, met een zorgvuldige vinificatie en rijping gedurende drie jaar. Werkelijk alles werd gedaan om de knowhow te illustreren, dit ter ere van de oprichter, Jean Bernard-Massard.